Aktualizacja lokalnych poziomów na Złocie

0
337

W 2019 roku kluczowy poziom na Złocie to cena 1275 dolarów. Mamy tam zgrupowanie dwóch mierzeń Fibonacciego – 138,2% z szerokiego swingu wzrostowego oraz głębokie zewnętrzne 161,8% z lokalnej kampanii popytowej. Na tą chwilę kupujący wytrzymali trzykrotny test wspomnianej strefy wsparcia, a w ostatnich dniach kurs ponownie zbliża się w te rejony.

Aktualizacja lokalnych poziomów na Złocie

GOLD H4

źródło: xStation

Na tą chwilę wczorajszy dołek został ustanowiony około 6 dolarów powyżej strefy popytowej. Jeżeli pojawi się dalsza presja ze strony sprzedających, możemy zobaczyć zejście ceny złota na 1275 USD. Poziom oporu na najbliższe godziny pochodzi z mierzenia FE100 po kursie 1293,5 USD i dość istotnie pokrywa się ze styczniowymi szczytami. 

Aktualizacja lokalnych poziomów na Złocie
5 (100%) 2
Poprzedni artykułPierwszy przystanek na Bitcoinie
Następny artykułDane makro 07.03.2019
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.