Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

NOWA ODSŁONA FIBONACCI TEAM SCHOOL – OTWARCIE!

Ponad rok po utworzeniu bloga www.fibonacciteam.blogspot.com mamy przyjemność ogłosić otwarcie naszego nowego serwisu – Fibonacci Team School!

Leonardo

Po długich pracach oddajemy w Wasze ręce zupełnie nową stronę, której celem jest dostarczać fachowej wiedzy z zakresu inwestycji na rynku walutowym. Znajdziecie tutaj wiele propozycji współpracy z nami oraz wciąż poszerzaną bazę darmowych materiałów, zarówno w wersji video jak i prezentacji oraz materiałów tekstowych.

Prezentujemy Wam również zupełnie nową odsłonę naszego Bloga (zakładka „Blog”)! W ostatnim czasie, z powodu prac nad nowym serwisem, ograniczyliśmy liczbę postów i aktualności – teraz to się zmieni. Ruszamy z nowymi materiałami, analizami, artykułami oraz relacjami z naszego własnego codziennego tradingu!

W ramach działalności blogowej przygotowujemy dla Was również niespodziankę! Już wkrótce uzupełnimy nasze treści o zupełnie nową formę przekazu! Zaglądajcie, czytajcie i pobierajcie – czekamy na Was oraz na zgłoszenia czego jeszcze potrzebujecie. Z naszej strony obiecujemy wciąż rozwijać serwis i poszerzać bibliotekę wartościowych treści!

Dziękujemy wszystkim, którzy zapisali się na naszą listę – zgodnie z obietnicą przesyłamy Wam specjalnie przygotowaną „Strategię FTS”. Jest to jeden z modeli jaki stosujemy w codziennym tradingu. Przebadajcie sami jak PHI sprawdza się w inwestycjach! 🙂

 Jeśli macie jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy TUTAJ.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X