Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Prywatności
Strona główna Analiza Chainlink (LINK)

Analiza Chainlink (LINK)

Analiza ChainLink

Historia

Twórcy projektu ChainLink dokonali sprzedaży LINK w ramach oferty publicznej ICO w dniu 19 września 2017 roku. Target czasowy ustalony został na miesiąc, a oczekiwany budżet na poziomie 32 milionów dolarów. Cena podczas emisji wynosiła 0,11 USD, a cała podaż rozeszła się w ciągu jednej doby.

Specyfikacja ChainLink

Przestrzeń do wydobycia zamyka się w okrągłym 1 mld LINK, a po dwóch latach działalności w obiegu mamy 35% z tej puli. Biorąc pod uwagę wycenę z trzeciego kwartału 2019 roku, ChainLink zajmuje 21 miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej, która oscyluje na poziomie 600 mln dolarów. W lipcu 2107 roku sieć ChainLink zakończyła sukcesem integrację z API organizacji SWIFT, która jest potentatem na światowym rynku komunikacji międzybankowej. Przeznaczeniem LINK jest przede wszystkim klient instytucjonalny, który potrzebuje wykorzystywać smart kontrakty w celach biznesowych.

Analiza fundamentalna ChainLink

W ramach projektu ChainLink, na uwagę zasługuje współpraca z ubezpieczycielem AXA oraz liderem na rynku procesorów komputerowych Intel. Jest to element, który w długim terminie będzie podtrzymywać zaufanie i prestiż firmy. 

Analiza techniczna ChainLink

Biorąc pod uwagę cenę emisyjną na poziomie 0,13 USD, obecna wycena jest ponad dziesięciokrotnie wyższa. Pomimo głębokiej korekty z ostatnich 2-3 miesięcy, nadal znajdujemy się ponad kluczową strefą wsparcia ZZB po cenie 1,40 – 1,50 USD. Uznajemy to za kluczowy punkt kierunkowy na wykresie LINKUSD, który musi być wybroniony w ramach dalszego rozwoju projektu.

Analiza kryptowaluty Bytecoin

Zobacz również: Warsztaty Forex

Live