Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka Prywatności
Strona główna Analiza Pundi X (NPXS)

Analiza Pundi X (NPXS)

Analiza Pundi X

Historia

Początki pracy nad projektem Pundi X to rok 2017. Firma z Singapuru posiada swoje biura również w Tokio, Londynie i brazylijskim Sao Paulo. Oficjalna dystrybucja tokenów NPXS w formie ICO, trwała zaledwie jedną dobę (21.01.2018r.) z uwagi na skalę popytu. Cała pula o wartości 35 mld dolarów została sprzedana w przeciągu 24 godzin.

Specyfikacja Pundi X

Maksymalna przestrzeń do wydobycia NPXS to 262 mld sztuk, a po 1,5 roku działalności w obiegu mamy 90% z tej puli. Biorąc pod uwagę wycenę z trzeciego kwartału 2019 roku, Pundi X zajmuje 62 miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej, która oscyluje na poziomie 80 mln dolarów. Token opiera się na popularnej technologii z Ethereum (ERC20) co pozwala na szeroki wybór portfeli na głównych systemach operacyjnych i urządzeniach.

Analiza fundamentalna Pundi X

Założeniem projektu Pundi X jest popularyzacja całego rynku kryptowalut. Związany z tym system płatności przy użyciu NPXS, zakłada rozwój terminali w skali 20 krajów świata na poziomie 100 tysięcy sztuk do 2021 roku. Firma może pochwalić się też wprowadzeniem na rynek pierwszego smartfona w technologii blockchain. Implementacja urządzenia wśród nowego pokolenia użytkowników, będzie bardzo istotną kwestią dla wyceny projektu.

Analiza techniczna Pundi X

Od trzech kwartałów w wycenie NPXSUSD brak jest większych oznak popytu. Są to wartości poniżej 0,01 dolara z czym związana jest duża pula monet na rynku. Świadczy o tym również historyczne maksimum, które wyznaczone zostało na poziomie 0,015 USD.

Analiza kryptowaluty Ontology

Live