Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

środa, 16 Maj 2018

3 harmoniczne sekwencje na EURJPY

Para walutowa EURJPY dotarła do mocnego węzła popytowego zbudowanego z mierzeń Fibonacciego o współczynnikach 78,6% i 127,2%. Cluster ten stanowi także zakończenie dwóch harmonicznych sekwencji o nazwie Butterfly i Leonardo oraz wzmocniony jest przez układ ZZB.

leon-i-but

Interwał H1

źródło: xStation 5

W przypadku zanegowania wyznaczonej strefy wsparcia, kolejnym newralgicznym poziomem cenowym, na którym powinien uaktywnić się obóz kupujących jest koniec formacji harmonicznej o nazwie Bat. Znajduje się ona na wewnętrznym zniesieniu Fibo 88,6%. Ponadto zachodzi w niej symetria odcinków AB=CD.

derftgyhunjik

Interwał H1

źródło: xStation 5

Kamil Bejm – Fibonacci Team


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Blog
Struktura korekcyjna na GAME

W kilkunastodniowej perspektywie, cena waluty cyfrowej GAME znajduje się w układzie korekcyjnym. Około 20% przecena po kwietniowej euforii jest czymś...

Zamknij