Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

piątek, 12 Styczeń 2018

Dwa poziomy, które wpływają na reaktywność Daxa

W obecnym tygodniu rozgrywany jest ruch korekcyjny na niemieckim indeksie DAX. Po wyznaczeniu lokalnych szczytów przy okrągłym poziomie 13400 pkt. Warto też zwrócić uwagę na pomarańczową linię trendu, która potwierdza kierunek do momentu, gdy cena pozostaje poniżej. 

dax

DAX H1

Na wykresie Daxa ciekawe są na tą chwile dwa horyzontalne poziomy, które rynek w bliskiej przeszłości wyraźnie respektował. Pierwszy to mierzenie 38,2% po kursie 13 150 pkt, który został przetestowany na wczorajszych dołkach. Jest to pierwsza zapora popytowa dla rynku. Jednak prawdopodobieństwo wybicia dołem jest dość spore, ponieważ sprzedających mogą mocno dążyć do domknięcia luki wzrostowej z 4 stycznia. Jest to poziom najsilniejszego, wewnętrznego współczynnika 61,8% oraz okrągły kurs 13 000 pkt. Zasięg potencjalnej korekty, która bedzie potwierdzać siłę podaży został wyznaczony w postaci niebieskiego prostokąta i wynosi nieco ponad 100 pkt.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Blog, SW
Myśl dnia…

Zamknij