Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

środa, 13 Czerwiec 2018

GAME walczy z szerokim sentymentem

Pomimo wyjątkowo negatywnego sentymentu w ostatnich dniach na rynku walut cyfrowych, notowania GAME utrzymują swoją wycenę na dość stabilnym poziomie. Co prawda wcześniejsze tygodnie to blisko 50% przecena, to w ostatnich kilkunastu dniach cena porusza się w lokalnym trendzie bocznym.

game

GAME H4

źródło: BitBay

Poziom wsparcia, który obecnie jest broniony przez kupujących to strefa 3,80 – 3,90 PLN. W tym obszarze widzimy sporo dolnych cieni świec, które sugerują zaangażowanie ze strony popytu. Wykorzystując szerszy schemat OneToOne wyznaczamy target dla ewentualnego odreagowania rynku na północ. Poziom na który warto zwrócić uwagę to 5,20 – 5,25 złotych co wynika z górnej podstawy overbalance potwierdzonej mierzeniem 50% z całego impulsu spadkowego.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
Dane makro 13.06.2018

Zamknij