Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

środa, 16 Maj 2018

Kolejny schemat OneToOne na EURJPY

Kolejne spadkowe godziny na wykresie EURJPY. Kurs europejskiej waluty w stosunku do jena japońskiego spada od poniedziałkowego południa blisko 200 pipsów, wyznaczając dzisiejsze minimum na poziomie 129,50.

eurjpy-m15

EURJPY M15

źródło: xStation 5

Korzystając z rozpiętości największej korekty w obecnym, lokalnym trendzie spadkowym, wyznaczamy najbliższą strefę podażową. Jest to poziom cenowy 130,07 natomiast reakcji sprzedających warto szukać od okrągłego 130,00. Dodatkowym potwierdzeniem technicznym jest mierzeniem 38,2% z ostatniego impulsu spadkowego.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
3 harmoniczne sekwencje na EURJPY

Para walutowa EURJPY dotarła do mocnego węzła popytowego zbudowanego z mierzeń Fibonacciego o współczynnikach 78,6% i 127,2%. Cluster ten stanowi także...

Zamknij