Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

czwartek, 12 Lipiec 2018

Korekta 1do1 na głównej parze walutowej

Obecny tydzień na głównej parze walutowej przynosi wyraźny spadek wartości europejskiej waluty w stosunku do USD. Korekta spadkowa rozpoczela sie od blisko okraglego poziomu 1,1800.

qqqq

EURUSD H1

źródło: xStation 5

Target dla sprzedających wyznacza układ OneToOne po okrągłym kursie 1,1600. Poziom ten znajduje się w wyraźnej strefie ZZB, na która rynek wyjątkowo dynamicznie reagował. Do tych okolic brakuje nam około 50 pipsow, a wiec jest to target bez problemu do zaksięgowania na ten tydzień.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
Dane makro 12.07.2018

Zamknij