Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

poniedziałek, 16 Kwiecień 2018

Możliwe odwrócenie trendu na EURGBP

Pierwsza część kwietnia to wyraźna przecena pary walutowej EURGBP. Doprowadziła ona, do wyznaczenia obecnych dołków po kursie 0,8627. Układ w jakim kształtowały się lokalne minima, pozwolił wyznaczyć potencjalny schemat „Odwróconej Głowy z Ramionami”. Jest to formacja, która klasycznie zwiastuje odwrócenie trendu na wykresie, a więc utrzymanie powyżej piątkowego dołka jest kluczowe dla jej realizacji. Pierwsza zapora podażowa znajduje się przy współczynniku 38,2% potwierdzonym równością FE100 po kursie 0,8670. Jest to punkt kierunkowy dla notowań, a jego wybicie górą powinno doprowadzić do kontynuacji kierunku północnego, zgodnie ze scenariuszem oRGRa.

eurgbp

EURGBP H1

źródło: xStation 5


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
Możliwe spadki na srebrze

Srebro walczy z lokalnym wsparciem, które dodatkowo wypada także w mierzeniu Fibo 38.2 ostatniego wzrostu. Interwał H4  źródło: xStation 5 Jeżeli...

Zamknij