Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

wtorek, 13 Marzec 2018

Ripple rozgrywa Nietoperza

Ostatnie kilka dni na rynku kryptowalut to niewielki spadek zmienności. Pojawiające się ruchu nie mają większej kontynuacji przez co widzimy częste zwroty. Na wykresie Ripple mamy dzięki temu możliwy do wypełnienia układ harmoniczny Nietoperza. Po reakcji w punkcie B (50% fibo) i wyznaczeniu punktu C na poziomie (1,0730), obecnej liczymy na wybicie dołem z lokalnej konsolidacji. Do zaksięgowania jest punkt D na wysokości mierzenia 88,6% po cenie 0,6200. Strefa podażowa wynika z zasady zmiany biegunów po kursie ~ 0,8800. 

h4

Ripple H4

źródło: xStation 5

Na interwale 15-minutowym, notowania Ripple testują linię trendu wzrostowego. Widzimy pierwsze reakcje kupujących, które zostawiają dolne cienie świec. Jeżeli uda się utrzymać linię trendu, strefa oporu znajduje się na poziomie 0,7840 przy mierzeniu 50%. Jest to również przykład klasycznej strefy ZZB, gdzie wybite wsparcie staje się oporem. W przypadku kapitulacji popytu i zanegowania linii trendu, najbliższym wsparciem horyzontalnym są piątkowe dołki potwierdzone zewnętrznym mierzeniem 161,8% z ostatniej fali wzrostowej (0,7250).

m15

Ripple M15

źródło: xStation 5


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
[WEBINAR] Jak zwiększyć skuteczność formacji harmonicznej Nietoperza? – 13.03.2018 – godzina 18:30

Po ostatnim spotkaniu z serii #WIELKI #KURS #AT otrzymaliśmy od Was sporo zapytań technicznych (tj. konstrukcja falowa prezentowanego układu, jak...

Zamknij