Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

wtorek, 12 Czerwiec 2018

Target spadkowy na Bitcoin Gold

Ostatnie dni są ciężkie dla kupujących na rynku kryptowalut. Kapitalizacja spadła już poniżej 300 mld dolarów, a młodszy brat BTC > Bitcoin Gold wybija kolejne minima. 

btg

Bitcoin Gold H4

źródło: BitBay

Obecnie rynek testuje poziom kierunkowy na wysokości kwietniowych dołków po kursie 130 złotych. Warto przygotować scenariusz na ewentualne wybicie dołem, którego target sięga zewnętrznego mierzenia 127,2% w strefie 75 – 80 PLN. W przypadku pojawienia się korekty odkładamy rozpiętość żółtego prostokąta od wyznaczonego dołka.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
Poziomy DiNapolego na AUDUSD

AUDUSD zbliża się do bardzo mocnej zapory popytowej zbudowanej z poziomów DINapolego, czyli mierzeń Fibo o współczynnikach 38,2% i 61,8%....

Zamknij