Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

poniedziałek, 16 Kwiecień 2018

Ważna zapora podażowa na LSK

Ostatnia fala spadkowa na Lisku trwała od połowy lutego. Zakończyła się wyznaczenie dołka na poziomie 23 PLN. Obecnie widać, że cena nie reaguje tak optymistycznie na poprawę sentymentu na szerokim rynku kryptowalut. Odreagowanie przebiega dość łagodnie, po wyznaczonej, lokalnej linii trendu wzrostowego. Cena zbliża się do kluczowego poziomu ~ 39 PLN, gdzie występuje techniczny opór. Poziom oparty jest na strefie ZZB i potwierdzony mierzeniem 61,8%.

llll

LISK H4

źródło: BitBay


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
Możliwe odwrócenie trendu na EURGBP

Pierwsza część kwietnia to wyraźna przecena pary walutowej EURGBP. Doprowadziła ona, do wyznaczenia obecnych dołków po kursie 0,8627. Układ w...

Zamknij