Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

piątek, 14 Wrzesień 2018

Zasięg korekty wzrostowej na LISKu

Od początku września wartość LISK-a spadła w najszerszym przedziale o 40%. Z okolicy pięciu złotych na przełomie sierpnia i września, notowania wyznaczyły w środę dołek po cenie 3 dolary co zapoczątkowało korektę.

LISK H1

Na ta chwile nie ma mowy o odwróceniu lokalnego trendu spadkowego, a wyznaczamy ewentualny zasięg korekty. Poziom oporu na górnej podstawie overbalance to cena 3,75 USD. Dodatkowe potwierdzenie otrzymujemy za pomocą mierzenia 38,2% z fali spadkowej mierzonej od zakończenia ostatniej, największej korekty.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty. Wydarzenie jest przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia zainteresowanych inwestowaniem w produkty finansowe wysokiego ryzyka. Pamiętaj, że te produkty mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Analiza Techniczna, Analizy, Blog, SW
Dane makro 14.09.2018

  Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie oraz podczas nagrań video nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu...

Zamknij