Czy sprzedający utrzymają ten opór na Litecoinie?

0
197

Na wykresie Litecona trwa walka o strefę kierunkową 56 – 58 dolarów. Obecna falowa wzrostowa trwa od połowy grudnia 2018 roku i z poziomu 22 USD, wyniosła kurs Litecoina o 150% w górę. Obecnie największa korekta w tym trendzie wzrostowym została zaznaczona zielonym prostokątem, a jej rozpiętość to 11,5 dolara.

Czy sprzedający utrzymają ten opór na Litecoinie?

LTCUSD

źródło: xStation

Właśnie ze wspomnianego układu OneToOne skorzystamy wyznaczając pierwszy target spadkowy na Litecoinie po cenie 47,5USD. Warunkiem jest oczywiście utrzymanie obecnej strefy podażowej 56 – 58 dolarów. Jeżeli pojawią się nowe szczyty, z prostokąta 1do1 również będzie można skorzystać, aktualizując najpierw jego górną podstawę. Jeżeli spadki byłyby kontynuowane na jeszcze niższe poziomy, silnie techniczny poziom znajduje się po cenie 40 dolarów. Mamy tam zniesienie 50% obecnej fali wzrostowej oraz wyraźną biegunowość horyzontalną.

Czy sprzedający utrzymają ten opór na Litecoinie?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułScenariusz pod NFP oparty na zewnętrznych mierzeniach Fibonacciego
Następny artykułDziennik transakcyjny: Short na AUDUSD
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.