Dane makro 01.03.2019

0
254

Piątkowa sesja giełdowa zapowiada się bardzo interesująco. Trzymając pozycje średnioterminowe, warto zwrócić uwagę na kolejny komunikat ze strony prezesa FED około godziny 02:15 polskiego czasu. Dwa kwadranse później, poznamy pierwszy z serii piątkowych odczytów PMI dla przemysłu, a na początek Chiny.

W czasie sesji europejskiej, czeka nas seria danych PMI z poszczególnych gospodarek europejskich, kończąc o godzinie 11 na wartości z całego regiony państw członkowskich.

Popołudnie rozpocznie się od PKB w ujęciu miesięcznym w Kanadzie (14:30). W dalszej części sesji amerykańskiej, dokończenie danych dla przemysłu z PMI i ISM w Stanach Zjednoczonych.

 

Dane makro 01.03.2019

Dane makro 01.03.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułGBPUSD w korekcie spadkowej
Następny artykułSytuacja techniczna na głównych kryptowalutach
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.