Dane makro 12.04.2019

0
159

Podczas sesji europejskiej czekają nas dwa odczyty w kalendarium. Na początek Hiszpania i wartość inflacji r/r za marzec. Prognoza zakłada utrzymanie wyniku z lutego. Nieco później odczyt produkcji przemysłowej ze Strefy Euro. Według konsensusu spodziewamy się spadku wyniku w stosunku do stycznia.

Piątkowe popołudnie to dane ze Stanów Zjednoczonych o 14:30 oraz 16:00. Indeksy cen za marzec zakładają drobny spadek wyniku w ujęciu miesięcznym. Po otwarciu rynku kasowego, poznamy wyprzedzający indeks nastroju konsumentów.

Dane makro 12.04.2019

Dane makro 12.04.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułEURUSD natrafił na kluczowy opór
Następny artykułJak rozpoznać dużego gracza na rynku FOREX&KRYPTO? Analiza na żywo w każdy piątek o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.