Dane makro 14.03.2019

0
277

W pierwszej godzinie sesji europejskiej poznamy właściwie wszystkie przedpołudniowe odczyty. Raporty inflacyjne w ujęciu miesięcznym z Niemiec, Szwajcarii i Francji. Poprawa odczytu spodziewana jest jedynie w Szwajcarii.

Pierwsze dane ze Stanów Zjednoczonych to godzina 13:30. Tygodniowo ilość wniosków o zasiłek oraz indeksy cen towarów i nieruchomości, które prezentowane są w porównaniu m/m. O godzinie 15 raport z rynku nieruchomości, które może mieć dziś największy wpływ na dolara amerykańskiego spośród całego kalendarium makro.

Dane makro 14.03.2019

Dane makro 14.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCzy Ethereum wygeneruje w końcu sygnał wzrostowy?
Następny artykułOptymalny target spadkowy na EURUSD
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.