Dane makro 15.04.2019

0
396

Drugą połowę kwietnia rozpoczynamy od stonowanego kalendarium na poniedziałek. Po godzinie 8-ej odczyt inflacyjny ze Szwajcarii za marzec. Odczyt w ujęciu miesięcznym zakłada utrzymanie wartości z lutego.

Podczas sesji popołudniowej interesuje nas jedynie godzina 14:30. Wyprzedzający indeks produkcyjny ze Stanów Zjednoczonych zakłada poprawę wartości w stosunku do okresu poprzedniego.

Dane makro 15.04.2019

Dane makro 15.04.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułFOREX – mój system w praktyce
Następny artykułPrzygotowanie do tradingu w nadchodzącym tygodniu. Każdy poniedziałek nadajemy na żywo o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.