Dane makro 15.07.2019 – inflacja PPI, indeks produkcyjny, inflacja CPI

0
386

Na początek sesji europejskiej zaplanowany jest odczyt PPI ze Szwajcarii. Dane za czerwiec zakładają lekką poprawę wyniku w ujęciu miesięcznym. Na godzinę 10:00 zaplanowana jest publikacja z polskiej gospodarki. Inflacja CPI za czerwiec to ostatni odczyt w porannej części handlowej.

Prognozy indeks produkcyjnego w Nowym Jorku zakładają wyraźną poprawę wyniku za czerwiec. Finalny odczyt poznamy dziś o godzinie 14:30. Nieco później komentarz przedstawiciela FOMC, Johna Williamsa.

Dane makro 15.07.2019   inflacja PPI, indeks produkcyjny, inflacja CPI

Dane makro 15.07.2019 – inflacja PPI, indeks produkcyjny, inflacja CPI
5 (100%) 2
Poprzedni artykułŁukasz Fijołek w ogniu pytań w siedzibie TELETRADE
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoin – układ harmoniczny “Ft Pattern”
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.