Dane makro 17.04.2019

0
233

Środowa sesja zapewnia nam obszerną pulę danych makro, które będą miały wpływ na wycenę np. funta brytyjskiego, euro, amerykańskiego dolara oraz DAX-a. Przed południem interesuje nas przede wszystkim godzina 10:30 oraz 11:00. Zaprezentowane zostaną dane o inflacji z Wielkiej Brytanii oraz Strefy Euro.

Handel podczas sesji amerykańskiej również dostarczy kilku istotnych odczytów. Warto zwrócić uwagę na pierwsze dwie godziny handlu podczas, których dane powinny wypełniać układy techniczne.

Dane makro 17.04.2019

Dane makro 17.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułDwa schody cenowe na Ethereum
Następny artykułKiedy nastąpi korekta spadkowa na indeksach? Co dalej z Bitcoinem? Nadajemy na żywo codziennie o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.