Dane makro 18.02.2019

0
183

Pierwszy dzień tygodnia nie powinien przynieść większej zmienności na głównych rynkach walutowych jak i giełdowych. W ostatnim czasie poniedziałek przyzwyczaił inwestorów, że stanowi swoiste przedłużenie weekendu, które pozwala z rozsądkiem wejść w nowy tydzień. 

Kluczowym punktem kalendarium, a właściwie motywem dla którego rynki powinny poruszać się płasko, jest święto państwowe i brak handlu w Ameryce Północnej. Giełdy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie będą dziś zamknięte, co widać już po notowaniu kontraktów na amerykańskiej indeksy podczas sesji azjatyckiej.

Dane makro 18.02.2019

Dane makro 18.02.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAUDUSD kończy tydzień kolejnym podejściem pod overbalance
Następny artykułStrefa ZZB potwierdzona mierzeniem 61,8 na AUDUSD
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.