Dane makro 18.03.2019

0
143

Początek tygodnia prezentuje się dość skromnie w kalendarzu danych makroekonomicznych. Trzy z czterech odczytów dotyczą sesji azjatyckiej i handlu oraz produkcji w Japonii. Wpływ tych danych na zmienność na JPY, ocenimy dopiero przy tworzeniu porannych scenariuszy.

W standardowych godzinach handlu poznamy tylko jeden istotny odczyt makro. Będzie to bilans handlowy ze strefy euro za styczeń, który według konsensusu ma oznaczać spory deficyt. Najciekawsze powinny być pary walutowe z funtem brytyjskim, gdzie zmienność zapewniają ciągłe spekulacje na temat formy brexitu.

Dane makro 18.03.2019

Dane makro 18.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDziennik transakcyjny: Long na GBPUSD
Następny artykułJak korzystać z technik Fibonacciego w tradingu? Każdy poniedziałek z Fibonacci Team o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.