Dane makro 20.02.2019

0
159

Na otwarciu sesji europejskiej poznamy odczyt o inflacji PPI z Niemiec za miesiąc styczeń. Może to mieć wpływ na pierwsze minuty notowań DAX-a po otwarciu. W samo południe odczyt z UK o prognozowanej tendencji w zamówieniach przemysłowych.

Wieczorem wypada zdecydowanie najważniejszy punkt dzisiejszego kalendarium. Poznamy komunikat z ostatniego posiedzenia Federalnego Komitetu ds Operacji Otwartego Rynku. Od poziomu zaskoczenia przekazem, będzie zależała dynamika jak pojawi się na głównych rynkach.

Dane makro 20.02.2019

Dane makro 20.02.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykuł[WEBINAR] Strategia Fibonacci Team School na rynku FOREX – 19.02.2019 – godzina 18:00
Następny artykułStrategia FTS na USDJPY
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.