Dane makro 27.03.2019

0
138

Podczas dzisiejszej sesji europejskiej uwagę zwraca godzina 9:00 i wystąpienie prezesa Europejskiego Banku Centralnego. Podwyższona zmienność spodziewana jest przede wszystkim na niemieckim DAXie oraz parach walutowych z EUR.

Na otwarciu sesji amerykańskiej podany zostanie bilans handlowy za styczeń w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Kluczowy będzie raport z rynku ropy naftowej, której cena zalicza bardzo silny pierwszy kwartał 2019.

Dane makro 27.03.2019

Dane makro 27.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułEOS broni się przed dalszą przeceną
Następny artykułTrading na rynku FOREX&KRYPTO. Każda środa z Fibonacci Team o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.