Dane makro 28.03.2019

0
141

Czwartkowe przedpołudnie to przede wszystkim godzina 9 i wstępny odczyt CPI z Hiszpanii. Nie oznacza to jednak, że zmienność będzie niska, choć z pewnością nie napędzą jej dane z Hiszpanii.

Na początku sesji amerykańskiej poznamy finalne PKB za czwarty kwartał 2019 oraz tygodniowe wnioski o zasiłek z USA. O godzinie 15 raport z rynku nieruchomości za luty, gdzie oczekiwania są wyraźnie rewidowane w dół w stosunku do stycznia. Wieczorem wystąpienie prezesa RBNZ, które może wpłynąć na wycenę NZD.

Dane makro 28.03.2019

Dane makro 28.03.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułTechniczne strefy na DAXie
Następny artykułTrading na walutach i kryptowalutach. Każdy czwartek z Fibonacci Team o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.