Dane makro 28.05.2019 – PKB, indeks nieruchomości

0
282

Kwadrans przed rozpoczęciem sesji europejskiej, poznamy dane o PKB za Szwajcarii. Prognozy dla finalnych odczytów za 1Q są mieszane. O godzinie 8:00 wyprzedzający wskaźnik nastrojów konsumpcyjnych w Niemczech.

Na czerwono dziś godzina 16:00 i indeks zaufania konsumentów w Stanach Zjednoczonych. Odczyt za maj prognozuje drobną poprawę wyniku. Nieco wcześniej poznamy finalne dane z rynku nieruchomości w USA za marzec.

Dane makro 28.05.2019   PKB, indeks nieruchomości

Dane makro 28.05.2019 – PKB, indeks nieruchomości
5 (100%) 2
Poprzedni artykułBitcoin i Ethereum – realne ceny na głównych kryptowalutach
Następny artykułAnaliza Ripple i Litecoin – czy to oznaki korekty?
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.