Dokąd może się rozwinąć lokalna korekta na Litecoinie?

0
196

Wczorajszy wzrost dynamiki na rynku kryptowalut nie ominął również Litecoina. W tym czasie kurs kolejny raz zareagował na strefę wsparcia przy współczynniku 61,8% po cenie 29 dolarów. Popytowe formacje świecowe pozwalają zakładać scenariusz większej korekty. Pierwszy, docelowy poziom to strefa podażowa ZZB po kursie 36,5 USD (61,8%).

Litecoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Dokąd może się rozwinąć lokalna korekta na Litecoinie?


Dokąd może się rozwinąć lokalna korekta na Litecoinie?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułJak przygotować się do handlu z Fibonacci Team? Każda środa o 12:00
Następny artykułCoraz bliżej targetu wzrostowego na USDCAD
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.