Dziennik transakcyjny: DAX – 31.01.2019

0
454

Każdy słyszał o dzienniku tradera, każdy ma również świadomość tego jak duży jest sens prowadzenia takiej archiwizacji własnych zagrań. My również gromadzimy analizy rozegranych układów, a najciekawsze z nich prezentujemy Wam w przejrzystej formie.

W ostatnim dniu stycznia, udaje się rozegrać wyznaczony scenariusz na niemieckim indeksie DAX. Długa pozycja z zachowaniem równość AB=CD w układzie korekty pędzącej. Po więcej szczegółów kliknij w grafikę poniżej ⇓ ⇓.

 

Dziennik transakcyjny: DAX   31.01.2019


Dziennik transakcyjny: DAX – 31.01.2019
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułProjekcje i mierzenia Fibonacciego na rynku FOREX&KRYPTO
Następny artykuł[RECENZJA] Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie – Alexander Elder
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.