Dziennik transakcyjny: EURJPY – 16.01.2019

0
394

Każdy słyszał o dzienniku tradera, każdy ma również świadomość tego jak duży jest sens prowadzenia takiej archiwizacji własnych zagrań. My również gromadzimy analizy rozegranych układów, a najciekawsze z nich prezentujemy Wam w przejrzystej formie.

 

Długa pozycja na EURJPY zajęta była na silnym poziomie wsparcia, wyznaczonym z korekty prostej AB=CD. Wejście za pomocą zlecenia oczekującego “buy limit” na klasyczne podwójne dno w strefie technicznej. Po więcej szczegółów kliknij w grafikę poniżej ⇓ ⇓.

Dziennik transakcyjny: EURJPY   16.01.2019


Dziennik transakcyjny: EURJPY – 16.01.2019
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułForex a podatki – jak rozliczyć zyski z rynku walutowego?
Następny artykułDane makro 21.01.2019
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.