Dziennik transakcyjny: GBPUSD – 11.01.2019

0
373

Każdy słyszał o dzienniku tradera, każdy ma również świadomość tego jak duży jest sens prowadzenia takiej archiwizacji własnych zagrań. My również gromadzimy analizy rozegranych układów, a najciekawsze z nich prezentujemy Wam w przejrzystej formie.  

 

Długa pozycja na GBPUSD zajęta była na silnym poziomie wsparcia, który potwierdziła zwiększona dynamika. Główną przesłanką dla długiej pozycji było mierzenie FE100, które zostało precyzyjnie zaksięgowane. Po więcej szczegółów kliknij w grafikę poniżej ⇓ ⇓.

Dziennik transakcyjny: GBPUSD – 11.01.2019


Dziennik transakcyjny: GBPUSD – 11.01.2019
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułWracamy do codziennych transmisji LIVE! Przegląd rynku z Fibonacci Team codziennie o 12:00
Następny artykułMyśl dnia…
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.