Ethereum coraz bliżej strefy podażowej na wysokości punktu C

0
341

Realizacja układu harmonicznego Gartleya nie była do końca precyzyjna. Rynek wyznaczając podwójne dno, dość dynamicznie powędrował na północ. Obecnie pojawia się presja ze strony sprzedających co jest widoczne na górnych cieniach świeci 4-godzinowych. Średnioterminowy opór wyznacza okrągły poziom 130 dolarów, na wysokości punkt C formacji harmonicznej.

Ethereum – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Ethereum coraz bliżej strefy podażowej na wysokości punktu C

Ethereum coraz bliżej strefy podażowej na wysokości punktu C
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKolejne podejście pod strefę oporu na USDCAD
Następny artykułDane makro 15.02.2019
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.