Frank – czy poprawimy wczorajsze maksima?

0
280

W ostatnich godzinach kurs CHFPLN-a zmierza w kierunku wczorajszego maksimum. Pełne białe świecie doprowadzają rynek coraz bliżej strefy podażowej 3,9800. Mamy tam target dla długich pozycji z wcześniejszego układu harmonicznego oraz potencjalny schemat pod krótkie pozycje wynikający przede wszystkim z mierzenia FE100.

Frank   czy poprawimy wczorajsze maksima?

CHFPLN H4

źródło: xStation

Dobrym potwierdzeniem jest silna podaż jaka pojawiła się na wykresie na początku miesiąca. W kontekście rozegrania ewentualnych shortów, potrzebujemy pogłębienia wczorajszego szczytu z wyraźną formacją świecową o długim, górnym cieniu.

Frank – czy poprawimy wczorajsze maksima?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna krok po kroku
Następny artykułEthereum Classic – czy notowania będą wzrastać ?
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.