Gdzie znajduje się pierwszy popyt na USDCAD?

0
376

Luty przynosi wyraźne wzrosty kursu pary walutowej USDCAD. Amerykański dolar zyskuje na wartości w ostatnich dwóch tygodniach, w stosunku do większości głównych walut. Szczyt z obecnego miesiąca został wyznaczony na poziomie (1,3330), a więc zaledwie 10 pipsów od oczekiwanej strefy oporu – 1,3340. Poziom potwierdza głębokie mierzenia wewnętrzne 88,6% oraz biegunowość.

Zakładając rozwinięcie trendu wzrostowego od początku lutego, obecnie tworzy nam się trójfalowa struktura korekcyjna.

Gdzie znajduje się pierwszy popyt na USDCAD?

USDCAD H1

źródło: xStation

Scenariusz ze strefą wsparcia na poziomie 1,3225 zakłada równość AB=CD w postaci korekty prostej, co przedstawione jest na wykresie w postaci mierzenia FE100. Sekwencja OneToOne zbiega się ze współczynnikiem 38,2% z całego swingu wzrostowego z bieżącego miesiąca.


Gdzie znajduje się pierwszy popyt na USDCAD?
5 (100%) 3
Poprzedni artykuł[WEBINAR] Multi Time Frame by Łukasz Fijołek – FOREX SYSTEM – 12.02.2019 – godzina 18:00
Następny artykułDane makro 13.02.2019
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.