GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team – NOWY PROJEKT!

0
3512

A gdyby tak “zatrudnić” najlepszych Traderów na świecie?

.

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team  NOWY PROJEKT!

Chcesz otrzymać dostęp do pierwszego publicznego portfela FOREX prowadzonego na oczach wszystkich?

Napisz do nas na [email protected]

Z pewnością nie raz zastanawiałaś / zastanawiałeś się jakie wyniki osiąga TOP 5% Traderów na świecie… Jakie mają realne wyniki, jakie stopy zwrotu osiągają, czy regularnie zarabiają czy po prostu mają farta?

GRUPA SOCIALOWA to próba pokazania, że na tym trudnym rynku walutowym FOREX możliwy jest “dochód pasywny” – tak zamierzamy to udowodnić! SOCIAL TRADING jest wciąż bardzo mało popularny w naszym kraju, często kojarzy się z sygnałami, automatycznym kopiowaniem i niestety wciąż dużo osób podchodzi do tego na zasadzie “nic nie robię a zarabiam”. 

To poważny błąd, pułapka umysłu w którą wpadają niestety początkujący Traderzy szukający łatwych pieniędzy na rynku i prostego zarobku. Owszem SOCIAL TRADING wydaje się prosty a sama idea jest słuszna, gdyż kto z nas nie chciałby wybrać Tradera, który by ciągle dla nas zarabiał :-)?

 

Zobacz jakie stopy zwrotu osiągają najlepsi!

Należy jasno powiedzieć – SOCIAL TRADING wiąże się z RYZYKIEM, jednak to ryzyko bierzemy na siebie!


Forma naszych spotkań i korzyści dla Ciebie?

Spotkania będą odbywały się co najmniej raz w tygodniu. Interaktywna forma webinarów sprawi, że wszystkich uczestników zaangażujemy w ten projekt. Wspólnie będziemy przeglądać Traderów, wczytywać się w ich wyniki, a wszystko po to aby na końcu wybrać najlepszych!

Raz w tygodniu będziemy również przeprowadzać dokładne podsumowanie portfela, który poprowadzimy przez kilka miesięcy. Zaprezentujemy nie tylko wszystkie wykonane transakcje, ale otrzymasz także możliwość samodzielnego wytypowania Twojego lidera, który może mieć realny wpływ na wynik końcowy.

Co to znaczy?

Dołączając do naszego projektu NIC NIE RYZYKUJESZ. Otrzymasz możliwość obserwowania w czasie rzeczywistym zmian na naszym portfelu, który będzie prowadzony na Twoich oczach!

Co zobaczysz?

 • Każdą transakcję na naszym portfelu dokładnie przeanalizujesz,
 • Kryteria jakimi się kierowaliśmy przy wyborze konkretnego Tradera,
 • Przyrost krzywej kapitału,
 • Traderów, których zdecydowaliśmy się kopiować,
 • Bieżący wynik (zysk/strata) portfela,
 • Aktywnych auto-kopiujących,
 • Średni wygenerowany zysk,
 • Pełną historię handlu,
 • Współczynnik zysku do ryzyka,
 • Średni “czas życia” pozycji,
 • Maksymalne obsunięcie kapitału.

Podczas GRUPY SOCIALOWEJ poznasz kryteria jakimi kierujemy się podczas wyboru profesjonalnych Traderów!

 

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team  NOWY PROJEKT!

Dodatkowo otrzymasz od nas ZA DARMO 3 BONUSY oraz gotowe strategie inwestycyjne!


Czeka na Ciebie

 • Wspólny cooworking w kameralnych grupach podczas którego będziemy wybierać najbardziej rokujących Traderów
 • Wspólna praca nie tylko z wykresami, ale przede wszystkim otrzymasz możliwość dokładnej analizy statementów i realnych wyników najlepszych Traderów,
 • Dokładna analiza wszystkich transakcji – poznasz nowe strategie inwestycyjne, ocenisz ich skuteczność i wynik końcowy,
 • Fakty i mity na temat SOCIAL TRADINGU,
 • Jak wygląda profesjonalna ocena wyników zawodowych Traderów. Dlaczego sama stopa zwrotu nie wystarczy?
 • Dlaczego oceniać po EQUITY a nie po BALANCE?
 • Ile można na tym zarobić?
 • Case study: Praktyczna praca z tradingową platformą społecznościową. Wyszukiwanie i odpowiednia selekcja najlepszych Traderów na świecie.

Podczas tych spotkań

 • Pokażę Ci jak wygląda realny trading zagranicznych Traderów,
 • Nauczę Cię jak poprawnie analizować statementy pod kątem ryzyka i osiąganych wyników,
 • Zrozumiesz dlaczego prawdziwego Tradera poznaje się po wystąpieniu pierwszej większej korekty na rynku w jakim się specjalizuje,
 • Dowiesz się jak wyłapać początki overtradingu,
 • Przekonasz się, że sama skuteczność to nie wszystko. Ktoś ma farta i pokazuje Ci same zyskowne pozycje? Zapytaj go o ilość transakcji,
 • Zobaczysz prostą metodę, która pozwoli Ci w ciągu kilku minut ocenić jakość tradingu obserwowanego Tradera.

Dodatkowo

 • Nauczysz się jak dokonywać odpowiedniej selekcji Traderów,
 • Dowiesz się jak z dużym prawdopodobieństwem znaleźć lidera specjalizującego się tylko w jednym instrumencie,
 • Poznasz zupełnie nowe – nieprezentowane dotąd podejście w tradingu.
 • Dołączysz do społeczności zawodowych Traderów,
 • Dostęp do webinarów analitycznych,
 • Dostęp do webinarów edukacyjnych,
 • Komplet prezentacji multimedialnych audio-video.

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team  NOWY PROJEKT!

 CO JESZCZE OTRZYMUJESZ W PAKIECIE?

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team  NOWY PROJEKT!Autorska strategia scalpingowa

Poznasz naszą autorską strategię, którą wykorzystujemy na rynku od ponad 10 lat! Założenia są uniwersalne i działają na niskich interwałach czasowym zarówno na parach walutowym jak i niemieckim DAX’ie.

Strategia OneToOne

Jeżeli preferujesz handel pozycyjny, średnioterminowy to strategia OneToOne oparta na korekcie prostej i pędzącej jest rozwiązaniem dla Ciebie. Zobaczysz jakim schematem podążać i jakie elementy połączyć, by handel był efektywny.

Jak wyłapać na rynku fałszywy ruch?

Bez względu na to ile czasu poświęcasz na tradingu, Strategia “Markowanie ceny” to coś, co musisz znać, by zlokalizować na wykresie “sztuczny popyt/podaż”. Pamiętaj, że dzięki temu jesteś w stanie zwiększyć skuteczność w swoim tradingu nawet o kilkanaście procent!

Dziennik transakcyjny Fibonacci Team

Dzięki temu dziennikowi, zachowasz swoje transakcje wraz z odpowiednim komentarzem i wnioskami. Dziennik to jeden z najważniejszych elementów, szczególnie na etapie rozwijania i doskonalenia swojego handlu.

Dostęp do prezentacji i video

Nawet jeżeli z ważnych przyczyn nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu webinarowym na żywo, nic się nie dzieje! Nagrania wszystkich warsztatów wraz z prezentacjami będą czekały na Ciebie do odtworzenia w dowolnym momencie i bez ograniczeń.

Symulacja LIVE TRADING’u


ZOBACZ CO O WARSZTATACH MÓWIĄ UCZESTNICY!

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team  NOWY PROJEKT!

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team  NOWY PROJEKT!

Masz pytania? Napisz do mnie na

[email protected] lub zadzwoń +48 604 075 958


RYZYKO

Informujemy, że wiedza przekazywana w trakcie szkolenia ma charakter edukacyjny, a nasza działalność nie ma nic wspólnego z doradztwem inwestycyjnym czy też działalnością maklerską w rozumieniu polskiego prawa. W naszych szkoleniach przedstawiamy wiedzę z zakresu inwestowania i spekulacji na rynkach finansowych, nie bierzemy jednak żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie przekazywanych informacji, w szczególności zaś nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualnie powstałe straty. Nasza działalność nie ma nic wspólnego z doradztwem inwestycyjnym czy też działalnością maklerską w rozumieniu polskiego prawa.

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team  NOWY PROJEKT!

GRUPA SOCIALOWA z Fibonacci Team – NOWY PROJEKT!
5 (100%) 1