Jak silna okaże się strefa popytowa na EURUSD?

0
304

Dzisiejsza sesja europejska rozpoczyna się od spadków na głównej parze walutowej. Rynek EURUSD buduje drugą, czarną świecę godzinową, na której zamkniecie czekamy do 10. Otwarcie w kierunku południowym zbliża kurs do strefy popytowej, z którą związany jest nasz scenariusz dla EURUSD na dziś.

EURUSD – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Jak silna okaże się strefa popytowa na EURUSD?


Jak silna okaże się strefa popytowa na EURUSD?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułJak wykorzystać zewnętrzne mierzenia Fibonacciego w praktyce?
Następny artykułLokalne overbalance na Bitcoinie
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.