Kolejne podejście pod strefę oporu na USDCAD

0
279

Po korekcie na 50% impulsu wzrostowego, rynek wyznacza coraz to nowe, lokalne szczyty. Precyzyjna reakcja na okrągłym poziomie 1,3200 pozostawia tą strefę aktualną w przypadku kolejnego zejścia na południe. Obecnie kurs zbliża się do górnej podstawy overbalance, gdzie znajduje się lokalny opór.

USDCAD – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Kolejne podejście pod strefę oporu na USDCAD

Kolejne podejście pod strefę oporu na USDCAD
5 (100%) 1
Poprzedni artykułTRADING ACADEMY – ruszamy z nowym projektem w ten czwartek o 18:00
Następny artykułEthereum coraz bliżej strefy podażowej na wysokości punktu C
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.