Kurs franka – kiedy znowu zacznie wzrastać?

0
382

Po silnym okresie na rynku franka szwajcarskiego, na wykresie średnioterminowym pojawiła się wyraźna korekta spadkowa. Jej zasięga to obecnie około 1000 pipsów, jednak w skali trendu wzrostowego z trzeciego kwartału, znajdujemy się nadal wysoko.

Kurs franka   kiedy znowu zacznie wzrastać?

CHFPLN H4

źródło: xStation

Dziś pojawia się popyt na okrągłym poziomie 3,9500. Techniczna strefa wsparcia, gdzie chcielibyśmy podłączać się do kupujących to kurs 3,9000. Mamy tam zniesienie Fibonacciego 38,2% oraz równość OneToOne z największej korekty spadkowej.

Kurs franka – kiedy znowu zacznie wzrastać?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKurs dolara – czy to dobry moment na kupno?
Następny artykułAnaliza techniczna Iota-czy Iota się kończy?
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.