Kurs funta – czekamy na decyzję BoE

0
278

Scenariusz na obecny tydzień postępuje zgodnie z oczekiwaniami. Wczorajsza sesja wyznaczyła podażowy sygnał świecowy, a dziś liczymy na potwierdzenie dla krótkich pozycji średnioterminowych. Kluczowa może być decyzja BoE na temat stóp procentowych o godzinie 13:00. Warto zwrócić uwagę na retorykę uzasadnienia oraz jednomyślność członków rady. 

Kurs funta   czekamy na decyzję BoE

GBPPLN D1

źródło: xStation

Pierwszym targetem dla shortów jest poziom cenowy 4,8300. Mamy tam zachowaną równość 1do1 z największej korekty spadkowej ostatnich tygodni.

Kurs funta – czekamy na decyzję BoE
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Iota- czy to koniec?
Następny artykułAnaliza techniczna Ripple -Czy to koniec spadków?
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.