Lokalne poziomy wsparcia na XRPUSD

0
241

Poza średnioterminowymi perspektywami, warto analizować główne rynki crypto na mniejszych interwałach. Idąc w tym kierunku wyznaczamy dwie techniczne zapory na walucie cyfrowej XRP kwotowanej w amerykańskim dolarze. Wczorajsze wsparcie przy współczynniku 61,8% nadal pozostaje aktualne ~ 0,294 USD. Do tego powstała sekwencja Ab=CD w pobliżu mierzenia 78,6% co daje jeszcze silniejszy poziom techniczny. Kluczowe mogą być potwierdzenia na formacjach świecowych.

Ripple – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Lokalne poziomy wsparcia na XRPUSD


Lokalne poziomy wsparcia na XRPUSD
5 (100%) 1
Poprzedni artykułFormacje harmoniczne na rynku FOREX&KRYPTO. Codziennie z Fibonacci Team o 12:00
Następny artykułTechniczne zwroty na Kanadyjczyku
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.