Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

Narzędzia

narzędzia

KWOTOWANIA PAR WALUTOWYCH

Tabela prezentuje aktualizowane automatycznie notowania popularnych par walutowych. Poza bieżącym kursem poszczególnych walorów dostarcza również informacji na temat dziennej zmiany cen, zamiany w pipsach oraz w ujęciu procentowym, a także o ekstremach cenowych.

KALENDARZ DANYCH MAKROEKONOMICZNYCH

W kalendarzu znajdziesz nadchodzące publikacje ważnych raportów makroekonomicznych, które mogą mieć wpływ na zachowanie notowań par walutowych. Publikacje oznaczone zostały ponadto różnymi kolorami – w zależności od wagi napływających danych.

ZMIENNOŚĆ

Tabele zmienności dostarczają informacji na temat zakresu zmian notowań popularnych par walutowych zarówno w pipsach jak i w ujęciu procentowym. Narzędzie to może okazać się pomocne w szacowaniu zasięgów zleceń typu Take Profit/Stop Loss dla zawieranych transakcji.

KORELACJE PAR WALUTOWYCH

Zawarte tutaj tabele korelacji dostarczają informacji na temat zależności łączących pary walutowe. Wysoka dodatnia lub ujemna korelacja może służyć jako wskazówka w inwestycjach i być doskonałym uzupełnieniem dobrze przeprowadzonej analizy dwóch różnych (i skorelowanych!) walorów.

Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Przeczytaj poprzedni wpis:
Watch My Chart – abonament 30 dni

Uzyskaj dostęp do Watch My Chart na okres 30 dni! Po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z informacją w sprawie dostępu.

Zamknij