Partnerzy

Partnerzy

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest jednym z wiodących europejskich brokerów CFD oraz największym polskim brokerem notowanym na GPW. XTB zapewnia inwestorom dostęp do ponad 3000 instrumentów pochodnych na waluty, indeksy, akcje, surowce, obligacje i ETFy.

Od ponad 10 lat edukuje inwestorów wydając książki, prowadząc szkolenia online oraz seminaria. XTB jest również firmą, która rozwija własne technologie i systemy transakcyjne, z których korzystają firmy na całym świecie. Spółka w 2016 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jako podmiot działający na polskim rynku jest regulowany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Partnerzy

Partnerzy 

Instytut Badań i Analiz Finansowych jest jednostką naukowo-badawczą mającą na celu rozwój i propagowanie wiedzy finansowej oraz jej transfer do praktyki biznesowej. Zakres działania Instytutu obejmuje m.in. prowadzenie badań naukowych w dziedzinie szeroko rozumianych finansów i publikowanie ich wyników w kraju i za granicą, stymulowanie wymiany poglądów, opinii i myśli w tej dziedzinie poprzez organizowanie kongresów, konferencji, sympozjów i seminariów naukowych, podejmowanie inicjatyw edukacyjnych mających na celu podnoszenie wiedzy na temat zjawisk i zagadnień finansowych, w tym m.in. organizowanie szkoleń, warsztatów, studiów podyplomowych, wykładów otwartych itp., projektowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych usprawniających zarządzanie finansami przedsiębiorstw, a także doradztwo finansowe na rzecz organizacji i podmiotów różnego rodzaju. Pracownicy Instytutu posiadają specjalistyczną wiedzę i wysokie kwalifikacje, potwierdzone uzyskanymi stopniami i tytułami naukowymi, oraz duże doświadczenie praktyczne, w tym m.in. w realizacji projektów na styku nauki i biznesu.

Przedmiotowy zakres działania:

  • Finanse publiczne
  • Finanse samorządu terytorialnego
  • Finanse przedsiębiorstw
  • Rynki finansowe
  • Bankowość

Partnerzy

Partnerzy

Investio to miejsce w sieci, gdzie inwestor indywidualny znajdzie wszystko co jest potrzebne do pomnażania kapitału, czyli:

  • narzędzia takie jak StockScreener, Atool czy Dziennik,
  • dział edukacyjny i analityczny,
  • darmowe webinaria,
  • społeczność, wśród której można wymienić się poglądami na temat sytuacji konkretnego waloru, czy też kondycji całego rynku.

Partnerzy

..

Partnerzy


Księgarnia Maklerska.pl działa w Internecie od 2006 roku. W swojej ofercie posiada ponad 800 książek o spekulacji, inwestowaniu oraz rozwoju osobistym.

Stale współpracuje z polskimi i zagranicznymi wydawcami. Największa, specjalistyczna księgarnia z publikacjami o rynku finansowym i inwestycjach w Polsce. 

Partnerzy
Partnerzy


Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
 (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC.

Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 13 000 członków, liczba ta ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wszechstronne wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym.

..