Poziomy DiNapolego na NZDUSD?

0
577

Wczoraj informowaliśmy o potencjalnej barierze popytowej na NZDUSD, w razie dalszych spadków. Dziś warto przedstawić możliwą zaporę podażową, która wynika z poziomów DiNapolego. Poziomy DiNapolego składają się ze współczynnika 38.2%, zgrupowanego ze zniesieniem 61.8%. Na wykresie 1 widzimy, że taki cluster znajduje się w okolicach okrągłego poziomu cenowego 0.71000. Dodatkowo rynek wcześniej reagował na ten obszar ZZB (różowa strefa).

Zapamiętaj!

Poziomy DiNapolego składają się ze zgrupowanych ze sobą współczynników 38.2% i 61.8%. Jest to jedna z najsilniejszych odmian clustrów Fibonacciego.

NZDUSD, interwał H1

Poziomy DiNapolego na NZDUSD?

W przypadku odreagowania w postaci spadków, na interwale M15 istnieje szansa na powstanie geometrycznej korekty pędzącej. Jest ona oznaczona niebieski prostokątami. Zakończenie tej możliwej struktury wypada w pobliżu psychologicznego poziomu cenowego 0.70000 oraz zniesienia 50%. Obszar oznaczony zieloną strefą może stanowić istotne miejsce wyhamowania spadków. W momencie wybicia nowych szczytów, należy zaktualizować położenie tego potencjalnego układu, przesuwając drugi prostokąt na nowe wierzchołki. 

NZDUSD, interwał M15

Poziomy DiNapolego na NZDUSD?

Zapamiętaj!

Geometryczne korekty pędzące stanowią bardzo często dobre okazje inwestycyjne w silnych impulsach.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.