Ripple potwierdza dwa poziomy techniczne

0
256

Pomimo silnego impulsu spadkowego w dniu wczorajszym, kurs XRPUSD porusza się w stałym przedziale wahań przez cały luty. Przed początkiem przeceny, potwierdzone zostało górne ograniczenie na poziomie 0,34 USD, gdzie mamy silną strefę ZBB. Rynek wyznaczył tam klasyczną formację podwójnego szczytu.

Wsparcie pojawiło się również w nieprzypadkowym miejscu. Mierzenie FE100 było przygotowane dużo wcześniej, ponieważ zgrywało się technicznie z wcześniejszą reakcją kupujących. Obecnie rynek próbuje powrócić ponad 0,30 USD, a wspomniane i potwierdzone poziomy techniczne pozostają aktualne.

Ripple – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Ripple potwierdza dwa poziomy techniczne

Ripple potwierdza dwa poziomy techniczne
5 (100%) 1
Poprzedni artykułSP500 osiąga target wzrostowy
Następny artykułDwa szerokie swingi na SP500
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.