Ropa wraca do spadków?

0
380

Dziś mamy ostatnią sesję w mocno spadkowym tygodniu na ropie naftowej. Szczyt z poniedziałku na poziomie blisko 56 dolarów został mocno wyprzedany, a czwartkowy wieczór rynek wyznaczył dołek poniżej 52 USD. Obecny schemat na interwale H1 zawiera poziomy nieco odległe od obecnego kursu i ich realizacji może być widoczna dopiero w poniedziałek.

WTI – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Ropa wraca do spadków?


Ropa wraca do spadków?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułWzrost dynamiki na Litecoinie
Następny artykułMyśl dnia…
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.