Silne potwierdzenia na Bitcoinie

0
361

Silny poziom wsparcia, który wyznaczyliśmy już kilka dni temu, został pomyślnie rozegrany przez kupujących. Piątkowy wieczór przyniósł odreagowanie notowań z wyznaczeniem maksimum przy technicznym poziomie oporu. Jest to strefa podażowa ZZB, która stanowi aktualny punkt kierunkowy dla wyceny Bitcoina.  

Bitcoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Silne potwierdzenia na Bitcoinie


Silne potwierdzenia na Bitcoinie
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKorekta prosta na USDCAD?
Następny artykułNarzędzia do tradingu na rynku FOREX&KRYPTO. Każdy poniedziałek z Fibonacci Team o 12:00
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.