Sprzedający przejmują inicjatywę na ETH?

0
206

Od początku bieżącego tygodnia, na Ethereum toczy się rozgrywka o utrzymanie poziomu podażowego 147 – 148 dolarów. Mamy tam potwierdzenie z głębokiego mierzenia 78,6% w perspektywie interwału 4-godzinowego. W okolicach wspomnianego poziomu mamy dużą ilość charakterystycznych formacji świecowych z długimi, górnymi cieniami. Wydawało się, że podczas sesji azjatyckiej cena Ethereum będzie kontynuować trend wzrostowy, jednak jedyne co widzimy od rana, to formacje spadającej gwiazdy i zejście w okolice 144 USD.

Zakładając scenariusz pogłębienia korekty spadkowej, przecena może sięgnąć 13-15 procent. wynika to z mierzenia 50%, które znajduje się w charakterystycznej strefie ZZB po kursie 125 dolarów. Duży wpływ na realizację takiego targetu, będzie miała dodatnia korelacja głównych walut cyfrowych, a w szczególności wycena Bitcoina w najbliższych kilku dniach.

Ethereum – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Sprzedający przejmują inicjatywę na ETH?

Sprzedający przejmują inicjatywę na ETH?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułFOREX LIVE TRADING – Wrocław – 22.02.2019 – start o 9:00
Następny artykułTechniczne spadki na USDCAD
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.