Ten poziom rozstrzygnie o scenariuszu na Litecoinie

0
263

Główne waluty cyfrowe mają za sobą udaną, pierwszą połowę lutego. Wysoka i dodatnia korelacja z Bitcoinem pozycjonuje w dużym stopniu handel na pozostałych kryptowalutach. 

W przypadku Litecoina główna rozgrywka toczy się na poziomie 48 dolarów. Tam też mamy szeroką strefę biegunowości, która ponownie w ostatnich dniach jest kluczowym poziomem horyzontalnym. Do momentu, aż kurs utrzymuje się powyżej wspomnianej strefy, sentyment musi być pozytywny. W przypadku wybicia dołem, będzie czekać na realizację scenariusz z korektą OneToOne na poziomie 40,5 USD.

Litecoin – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

Ten poziom rozstrzygnie o scenariuszu na Litecoinie

Ten poziom rozstrzygnie o scenariuszu na Litecoinie
5 (100%) 1
Poprzedni artykułZewnętrzne mierzenie na DAXie
Następny artykułDane makro 25.02.2019
Zawodowy trader i główny analityk w Fibonacci Team School. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedaż?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.