Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

Z życia Tradera Dodano: 16 listopada 2015

krówki FTS

Kolejne spotkanie traderów za nami

Dzięki wszystkim, którzy przyjechali do Częstochowy w piątek 13.11.2015, aby wspólnie z nami porozmawiać o rynku i życiu. Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas i krówki domowej roboty przygotowane przez jedyną traderkę w naszym zespole – Maję,  smakowały (pozdrowienia dla Marty – traderki, która również przyjechała na spotkanie! Oby kobiet było coraz więcej na Fx!):D Oczywiście każdy, kto zostawił kontakt do siebie, otrzyma dostęp do FxRoom’u. Dostępy, które wygasły zostaną natomiast przedłużone jeszcze w tym tygodniu.

Następne spotkanie czeka nas w grudniu. Proponujemy, by każdy przygotował zagadnienia związane z problemami w tradingu. Mogą to być problemy natury technicznej, związane z psychologią lub zarządzaniem. Wszystko co przeszkadza traderowi w efektywnej pracy – czynniki wewnętrzne i zewnętrzne. Podzielmy się wzajemnie swoimi przemyśleniami i spróbujmy znaleźć rozwiązania! Do zobaczenia w grudniu!

« powrót do galerii


Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


<
>

Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Z życia Tradera
webinar
Z życia Tradera

Tak tworzymy społeczność traderów harmonicznych! Kolejne otwarte spotkanie webinarowe za nami. Po raz kolejny zaangażowanie i entuzjazm Traderów nas nie...

Zamknij