Fibonacci

Nowy wymiar Harmonic Tradingu

Z życia Tradera Dodano: 3 listopada 2015

webinar

Tak tworzymy społeczność traderów harmonicznych!

Kolejne otwarte spotkanie webinarowe za nami. Po raz kolejny zaangażowanie i entuzjazm Traderów nas nie zawiódł. Pobijamy kolejne rekordy, tym razem było nas już 360 na dzisiejszym wieczornym spotkaniu z wykresami online! 🙂 Jest to dla nas ogromna radość gościć każdego Tradera w naszym webinarowym pokoju i dzielić się swoim doświadczeniem rynkowym! 

Również i my uczymy się od Was bardzo dużo. Pytania, które otrzymujemy mailowo, telefony, dyskusje podczas spotkań pozwalają nam poznać różne spojrzenia na rynek, a także odkryć wiele wartościowych obszarów tradingu z jakimi sami nie mamy na co dzień do czynienia. Dlaczego? Ponieważ każdy trader jest inny, każdy jest wyjątkowy i w bardzo zindywidualizowany sposób podchodzi do handlu. To pozwala wyciągać często bardzo ciekawe wnioski i dochodzić do interesujących konkluzji podczas naszych rozmów, czy to na żywo podczas zjazdów, czy też online.

Dziękujemy, że jesteście z nami, uczycie się z nami i chcecie wspólnie z nami odczarować rynek 🙂 Wielu próbuje go pokonać, ale traderzy fibo wiedzą, że trzeba z nim płynąć w harmonii, tylko wtedy handel staje się prawdziwą radością i pozwala czerpać maksimum korzyści – nie tylko finansowych, ale też (a raczej przede wszystkim) rozwojowych!

« powrót do galerii


Fibonacci Team school

  • Ukryta geometria na rynku FOREX
  • Techniki „łapania spadających noży”
  • Stałe układy geometryczne
  • Zaawansowane narzędzia Fibonacciego
  • Autorskie rozwiązania strategiczne

Kontakt

Telefon604 075 958
E-mailkontakt(at)fiboteamschool.pl

Kontakt w sprawie współpracy: partnerzy(at)fiboteamschool.pl


Regulacje

PrywatnośćPolityka prywatności
RegulaminRegulamin serwisu


<
>

Jesteś tutaj pierwszy raz? Sprawdź od czego zacząć! Kliknij mnie!X

Więcej w Z życia Tradera
Obraz1
Z życia Tradera

Zmienny rynek, zmienny trader Zasady przyjęte jakiś czas temu mogą być dzisiaj bezużyteczne. Czy warto się ich trzymać? Czy Ty modyfikujesz...

Zamknij